Stebėtojų taryba vienbalsiai pritarė 2017 metų veiklos ataskaitai
2018-04-04

Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (Ligoninė) posėdžiavusiai Stebėtojų tarybai pristatyta išsami 2017 m. Ligoninės veiklos atskaita. Ją pateikęs Ligoninės direktorius dr. Algimantas Pamerneckas pastebėjo, kad praėję metai kupini iššūkių, bet iš esmės sėkmingi.

Kalbėdamas apie 2017 m. Ligoninės veiklą, direktorius dr. Algimantas Pamerneckas pasidžiaugė, kad praėjusiais metais užbaigtas Konsultacijų centro atnaujinimo projektas ir pabrėžė, kad dabar centras aprūpintas moderniausia medicinine įranga, sukurta reikalinga infrastruktūra.

Taip pat direktorius nurodė ir kitus svarbius praėjusiais metais atliktus darbus: automatizuotas chirurginių instrumentų plovimas, tęsiamas ir vystomas e. sveikatos diegimas, baigta abiejų didžiųjų Ligoninės korpusų renovacija, atnaujinta baseino vėdinimo sistema, modernizuota dalis šildymo sistemos. Be to, direktorius pabrėžė, kad 2017 m. įkurti du nauji padaliniai – Patalpų valymo ir Maitinimo skyriai, baigta Ligoninės restruktūrizacija prijungiant Reabilitacijos centrą „Pušyno kelias“.

Kalbėdamas apie bendrą praėjusių metų finansinį rezultatą, dr. Algimantas Pamerneckas nurodė, kad jis teigiamas, kruopščiai suskaičiuoti visi privalomi įstaigai finansiniai įsipareigojimai (darbuotojų pensijų, atostogų kaupiniai).

Stebėtojų tarybos nariai – Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai – Antrinio ir tretinio lygio koordinavimo skyriaus vedėjas Arvydas Gabrilavičius, Teisėkūros ir teisinio vertinimo skyriaus vedėja Rita Cicėnienė, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys vicemeras Linas Kvedaravičius ir Ligoninės Gydytojų profesinės sąjungos pirmininkas Gintaras Varanauskas – atskaitą patvirtino vienbalsiai.