PARAMA 2%

Gerbiami mūsų bendruomenės nariai,

kviečiame skirti 2 % savo sumokėtos pajamų mokesčio sumos vaikų sveikatinimo ir ugdymo grupės "Auk sveikas" veiklai. Kiekvienas Jūsų paaukotas euras - tai investicija į mūsų ateitį - vaikus !

Kaip galite skirti 2 % pajamų mokesčio mums?  Pildymo būdai:

 • INTERNETU:
 1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) svetainę.
 2. Iš VMI svetainės atsisiųskite ir užpildykite formą FRO512. Vadovaukitės VMI pateiktomis pildymo programos ABBYY eFormFiller parsisiuntimo bei FRO512 formos pildymo ir užpildytos formos persiuntimo į VMI instrukcija. 
 • NE INTERNETU:
 1. Užpildytą (tiek ranka, tiek kompiuteriniu būdu) prašymo formą galite nunešti į savo      gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių.
 2. Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

  Prašymo blankus galima atsispausdinti iš šios nuorodos (forma FR0512) arba gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose, galima atsisiųsti ir atsispausdinti iš valstybinės mokesčių inspekcijos interneto puslapio www.vmi.lt .

Prašyme gyventojas turi nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir tokius duomenis apie paramos gavėją:

 • paramos gavėjo pavadinimą, buveinės adresą, teisės aktų nustatyta tvarka suteiktą juridinio asmens identifikacinį kodą;
 • ataskaitinį mokestinį laikotarpį ir paramos gavėjui prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį procentais (iki 2 procentų).

Jei gyventojas pagal GPMĮ nuostatas privalo mokesčių administratoriui pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas turi būti pateikiamas kartu su ta deklaracija.  

Mūsų duomenys, reikalingi prašymo užpildymui :
Gavėjo tipas - 2
Gavėjo kodas: 123072287

Prašymą reikia pateikti iki gegužės 1 d.

 • VšĮ “Pušyno kelias” duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:
 • Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):   123072287
 • Paramos gavėjo pavadinimas: Sveikatinimo ir Ugdymo grupė „Auk sveikas“
 • Buveinės adresas: Pušyno kelias 25, Vilnius 

Daugiau jokių duomenų apie paramos gavėją formoje nurodyti nereikia. Prašymą pildyti didžiosiomis raidėmis ir mokesčių inspekcijai pateikti ne vėliau kaip iki gegužės 1 d. 

Ačiū visiems, kurie perveda į Sveikatinimo ir ugdymo grupę „Auk sveikas“, kad ir nedidelę pinigų sumą. Tai ne tik materialinė, bet ir moralinė pagalba, ženklas, kad palaikote mūsų veiklą, pritariate mūsų idėjoms.

 

Partneriai