Baseinas

Užsiėmimai vyksta:

Vaikams nuo 3 mėnesių iki 3,5 metų Vaikams nuo 3,5 metų iki 12 metų

I-V: 11.00 val., 13.00 val. ir 17.00 val.

VI: 12.00, 13.00 val. ir 14.00 val.

I,III: 18.00 val.

V: 18.00 val.

VI: 11.00 val.


Prašome registruotis iš anksto. Jeigu užsiregistravote, tačiau negalite atvykti, informuokite  telefono numeriu – (8 5) 277 6455. 

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar specialistas pamokys, kaip elgtis su vaiku baseine?
Užsiėmimo metu su Jumis visą laiką bus kineziterapeutas, kuris mokys, kaip reikia elgtis baseine su mažyliu, kaip taisyklingai atlikti pratimus.
 • Kokių daiktų reikės?
Kūdikiams nuo 3 mėn. iki 3,5 metų reikalingi:
 1. pažyma iš gydytojo (F 027/a), kad vaikas gali lankyti baseiną. Mažylį lydinčiam suaugusiajam, kuris kartu su vaiku lips į vandenį, būtina turėti pažymą (f 027/a), kad odos ir nagų grybelinių susirgimų neturi.
 2. rankšluostis, muilas, specialios sauskelnės. Sauskelnės būtinos todėl, kad vandenyje sustiprėja šlapinimosi refleksas, o šiltam vandeniui glostant pilvuką didėja noras tuštintis;
 3. lydintis suaugęs asmuo taip pat privalo atsinešti higienines priemones: muilą, kempinę, maudymosi kepurėlę, rankšluostį, gumines šlepetes.
Vaikams nuo 3,5 iki 12 metų reikalingi: 
 1. pažyma iš gydytojo, kad vaikas gali lankyti baseiną;
 2. šlepetės, muilas, kempinė, rankšluostis, plaukimo kepurėlė, akinukiai, maudymosi kostiumėlis.
 • Ar reikalingi specialūs ausų ir nosies kamštukai?
Specialūs ausų ir nosies kamštukai vaikams visiškai nereikalingi. Ausų kamštukai net kenksmingi – užkimšus ausis ir neriant negalima išlyginti susidariusio slėgio vidinėje ausyje, tai gali pakenkti būgneliui.
 • Kada geriau vesti vaiką į baseiną?
Į baseiną neveskite alkano, užsimiegojusio, sudirgusio, bepradedančio sirgti kūdikio. Geriausia maitinti valandą prieš treniruotę.
 • Ar reikia prausti vaiką duše prieš baseiną ir po jo?
Vaikučiai prausiami prieš treniruotę ir po jos. Baseino vandenyje yra ištirpusių dezinfekuojamųjų priemonių, kurios neigiamai veikia odą. 
 • Kaip apsaugoti kūdikio odą?
Nupirkite švelnių prausimosi emulsijos ar aliejuko, o po plaukiojimo ir dušo visą vaiko kūną ištepkite skystesniu kremu (emoljantu).
 
Partneriai