Gydytojai
 Danguolė Tamošiūnienė  - vaikų gydytoja pulmonologė

1996 m. VU baigė pediatrijos studijas;

VU MF po 2 metų trukusios bendrosios pediatrijos rezidentūros specializavosi vaikų pulmonologijoje;

1999 m. įgijo vaikų pulmonologo licenciją;

Nuo to laiko nuolat, nepertraukiamai dirba šioje srityje. Aktyviai dalyvauja konferencijose, seminaruose, tobulinimosi kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

2003 – 2012 m.m. be įprasto konsulcacinio darbo poliklinikoje, dirbo vaikų tuberkuliozės konsultaciniame kabinete ir skyriuje.

Nuo 2012 m. dirba sanatorijoje „Pušyno kelias“.

Objektyviausiai gydytojos darbą atspindi pacientų nuomonė:

„Kadangi auginu du mažylius, tai patikėkit, daug mačiau gydytojų:) ir labai brangiuose medicinos istaigose ir valstybinese. Danguole yra nereali,fantastinė gydytoja, tokių reta ne tik Vilniuje,bet ir visoje LT. Labai profesionali, rūpestinga, atidi, mano vaikai ją myli, labai moka elgtis su vaikais ir apskritai su žmonėmis. Tiesiog labai mielas, šiltas ir rūpestingas žmogus. O vyresnelis keturiu metuku, ją vadina tiesiog "gražuolė daktarė":) Visoms mamytems ją rekomenduoju, nes tokios gydytojos ieškojom ilgus metus, kol suradom. O turint du mažus vaikus, kurie dažnai serga, turėti nuostabią gydytoją šalia yra toks gėris ir ramuma!“

 

 Jurgita Žukauskienė – vaikų ligų gydytoja, vaikų neurologė

2003 m. baigė VU MF

2010 m. baigė  rezidentūrą

Nuo 2014 m. dirba sanatorijoje „Pušyno kelias“.

Ypatingai domisi ir tobulinasi vaikų reabilitacija esant šioms ligoms: vaikų cerebrinis paralyžius, epilepsija, varginantys galvos skausmai.

 

 Danuta Kropis - gydytoja reabilitologė

2010 m. baigė LSMU MF medicinos studijų programą, įgijo medicinos magistro kvalifikacijos laipsnį.

2013 m. baigė fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas, įgijo fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo profesinę kvalifikacija.

Rezidientūros studiju metu aktyviai dalyvavo mokslo-tyriamajame darbe, atliko tyrimą: „ Žmonėms , kuriems implantuota elektrokardiostimuliatorius, gyvenimo kokybės vertinimas antrajame reabilitacijos etape „

2013 m. tobulino žinias vaikų reabilitacijos srityje Specializuotoje Vaikų Ligoninėje, vaikų reabilitacijos skyriuje, Olštyne, Lenkija.

Aktyviai domisi suaugusiųjų bei vaikų sergančių judamojo-atramos aparato, nervų sistemos ligomis, reabilitacijos aspektais bei galimybėmis.

 


 

Partneriai