Baseinas

Kineziterapijos užsiėmimai vandenyje vyksta individualiai arba mažose grupelėse (iki 4-6 žmonių).

Svarbu žinoti:

  • Su savimi turėti maudymosi kostiumėlį, kepuraitę, šlepetes, rankšluostį, muilą, kempinę;
  • Vandens temperatūra 35-37 oC. 

ANTSVORIO MAŽINIMO IR SVEIKATINIMO MANKŠTOS VANDENYJE

Pratimai vandenyje teikia malonumą ir per trumpą laiką padidina raumenų jėgą, pagerina kūno formas, taip pat padeda išmokti puikiai jausti savo kūną. Reguliarios mankštos vandenyje – reikšminga pagalba kovojant su daugybe kūno trūkumų.

Mankšta vandenyje yra viena veiksmingiausių priemonių, nes per valandą galima sudeginti iki 520 kcal. Kadangi vandens slėgis 50 kartų didesnis nei oro, kiekvienam judesiui atlikti išeikvojama daugiau energijos.

Tai nuotaikingos treniruotės, kurios vyksta grojant smagiai muzikai, pratimai atliekami naudojant įvairias pagalbines priemones. Mankštas vandenyje veda profesionalus kineziterapeutas. Procedūros trukmė 60 min:

* 10 -15min. Persirengimas, prausimasis po dušu.

* 30-40 min. Mankšta vandenyje.

* 10 min. Masažas vandens srove, relaksinės padėtys. 

1. Į vandens procedūras lankytojai įleidžiami tik su švaria maudymuisi skirta apranga, taip pat būtina turėti plaušinę, muilą, rankšluostį, gumines šlepetes bei kepuraitę.

Prieš pradedant lankyti mankštą vandenyje, būtina pasikonsultuoti su savo gydytoju ir įsitikinti, ar sveikatos būklė leidžia naudotis paslaugomis. Visa atsakomybė dėl lankytojo sveikatos sutrikimų procedūros metu tenka lankytojui.

2. Lankytojai sumoka vienkartinį paslaugos mokestį.

3. Lankytojai kineziterapijos baseino paslaugomis (mankšta vandenyje) gali naudotis tik pagal numatytą užsiėmimų tvarkaraštį. Grupėje ribotas lankytojų skaičius, todėl būtina išankstinė registracija į kiekvieną užsiėmimą. Apie neatvykimą prašome informuoti tel.: (8 5)27 646 45 iki užsiėmimo likus ne mažiau nei 2 val. Neatšaukus savo apsilankymo prieš 2 val. ir neatvykus į užsiėmimą, lankytojo apsilankymas aktyvuojamas.

Užsiėmimų laikas:

I.     17.30 - 19.00

II.    17.30 - 19.00

III.   17.30 - 19.00

IV.   17.30 - 19.00

 

 

Partneriai