Baseinas

Kineziterapijos užsiėmimai vandenyje vyksta individualiai arba mažose grupelėse (iki 4-6 žmonių).

Svarbu žinoti:

  • Su savimi turėti maudymosi kostiumėlį, kepuraitę, šlepetes, rankšlostį, muilą, kempinę;
  • Vandens temperatūra 35-37 oC. 

ANTSVORIO MAŽINIMO IR SVEIKATINIMO MANKŠTOS VANDENYJE

Pratimai vandenyje teikia malonumą ir per trumpą laiką padidina raumenų jėgą,  pagerina kūno formas, išmokstama puikiai jausti savo kūną. Reguliarios mankštos vandenyje - reikšminga pagalba kovojant su daugybe kūno trūkumų. Atliekamas papildomas audinių masažas, o svarbiausia - po mankštos jaučiamas malonus nuovargis. Mankšta vandenyje yra viena veiksmingiausių: per valandą galima sudeginti iki 520 kcal. Kadangi vandens slėgis 50 kartų didesnis nei oro, kiekvienam judesiui atlikti išeikvojama daugiau energijos.

Tai nuotaikingos treniruotės, kurios vyksta grojant smagiai muzikai, pratimai atliekami naudojant įvairias pagalbines priemones. Mankštas vandenyje veda profesionalus kineziterapeutas. Procedūros trukmė 60 min:

* 10 -15min. Persirengimas, prausimasis po dušu.

* 30-40 min. Mankšta vandenyje.

* 10 min. Masažas vandens srove, relaksinės padėtys. 

1. Į vandens procedūras lankytojai įleidžiami tik su švaria maudymuisi skirta apranga, taip pat būtina turėti plaušinę, muilą, rankšluostį, gumines šlepetes, bei kepuraitę.

Prieš pradedant lankyti mankštą vandenyje, būtina pasikonsultuoti su savo gydytoju ir įsitikinti ar sveikatos būklė leidžia naudotis paslaugomis. Visa atsakomybė dėl Lankytojo sveikatos sutrikimų procedūros metu tenka lankytojui.

2. Lankytojai sumoka vienkartinį paslaugos mokestį arba įsigyja terminuotą abonementą (toliau - Abonementas). Įsigijant Abonementą, Lankytojas nurodo savo vardą, pavardę bei kontaktinius duomenis (tel.nr., elektroninis paštas). Tai pateikdamas Lankytojas sutinka nurodytais kontaktais gauti informaciją susijusią su baseino veikla. Lankytojui yra išduodamas Abonementas (knygelė - kurioje parašytas Lankytojo vardas, pavardė, kelių kartų abonementas ir data iki kurios galioja abonementas). Suteiktą knygelę būtina pateikti kiekvieną kartą atvykus, kad kineziterapeutas galėtų pažymėti antspaudu.

3. Įsigijus kartinį abonementą (8 ar 16 kartų), jis pradeda galioti nuo pirmo užsiėmimo ir galioja 6 mėnesius. Pasibaigus abonemento galiojimo laikui, neišnaudoti kartai į kitą mėnesį nekeliami. Jie anuliuojasi kartu su abonemento galiojimo laiku.

4. Su vienu abonementu gali sportuoti tik vienas narys. Abonementas vardinis. Išimtiniu atveju tas abonementas gali būti atiduotas kitam šeimos nariui ar padovanotas kitam asmeniui, suderinus su administracija.

5. Abonemento galiojimo laikas gali būti pratęsiamas TIK ligos atveju ir TIK su gydytojo pažyma, iš anksto apie tai informavus. Pasveikus, privalote pateikti gydytojo pažymą, kurioje turi būti nurodytas Sirgimo laikotarpis, kuriam atitinkamai tokiu pat terminu bus pratęstas  abonementas.

6. Nariui nusipirkus abonementą ir jam persigalvojus nebesportuoti, pinigai nebegrąžinami. Jis turi teisę panaudoti jį savo nuožiūra - padovanoti, atiduoti, parduoti kitam asmeniui.

7. Lankytojai kineziterapijos baseino paslaugomis (mankšta vandenyje) gali naudotis tik pagal numatytą užsiėmimų tvarkaraštį. Grupėje ribotas lankytojų skaičius, todėl yra būtina išankstinė registracija į kiekvieną užsiėmimą. Apie neatvykimą į procedūrą informuoti tel.:(85)27 646 45 iki užsiėmimo likus ne mažiau kaip 2 val. Neatšaukus savo apsilankymo prieš 2 val. ir neatvykus į užsiėmimą, lankytojo apsilankymas aktyvuojamas.

Užsiėmimų laikas:

I.     18.00 - 19.30

ii.    18.00 - 19.30

III.   18.00 - 19.30

V.    18.00 - 19.30

VI.   12.00 – 13.30

 

Partneriai